3.7.2016

Vzdělávání

Kvalitní a úplné informace jsou základem dobrého rozhodnutí

Dnešní doba je charakterizována ohromným množstvím informací, které na nás doslova útočí ze všech stran. Výhodu má dnes ten, kdo dokáže informace rychle a efektivně třídit, kdo je schopen se neustále vzdělávat a kdo má přístup k nejaktuálnějším informacím.

Proto jsem se rozhodl spoluorganizovat investiční konference a veřejné prezentace z oboru investic pro všechny, kteří mají chuť se dále vzdělávat, utřídit si informace a dozvědět se informace, které nejsou standardně dostupné pro veřejnost.


Pokud se chcete lépe orientovat ve světe financí, nabízím Vám tyto služby z oblasti vzdělávání:

Investiční jednodenní seminář

Náplní semináře je prezentace užitečných informací, díky nimž si rozšíříte své znalosti v oblasti investování a dlouhodobého budování majetku.

Mezi nejdůležitější body konference patří:

  • Celkový pohled na svět financí
  • Důchodové zabezpečení a jeho problematika
  • Principy a využití kolektivního investování
  • Nastavení investičního portfolia
  • Představení produktových partnerů

Přednášet Vám budou licencovaní specialisté s dlouholetými zkušenostmi v bankovním a investičním sektoru. Investiční konference splňují přísné evropské směrnice MiFID II pro regulaci podnikání na finančním trhu. Spojte příjemné s užitečným: získejte kvalitní informace, které Vám pomohou tvořit Vaši budoucnost a zažijte příjemné odpoledne ve čtyřhvězdičkovém hotelu s večeří a dalším občerstvením.


Máte zájem zúčastnit se investičního seminář? Kontaktujte mě, prosím…

[contact-form-7 404 "Not Found"]