2.7.2016

O mně

Kdo jsem? Není vždy snadné na tuto relativně prostou otázku odpovědět. Já patřím mezi ty šťastné, kteří odpověď mají jasnou. Pokud se dívám zpětně na svůj dosavadní život, vidím několik silných vlivů, které moji osobnost nejvíce formovali:

Sportovní duch

Do svých 21 let jsem byl profesionálním sportovcem – hokejistou. Tato zkušenost mě naučila tvrdě na sobě pracovat, nebát se bolesti a porážek na cestě za vytouženým cílem. Vrcholový sport mi také pomohl rozvinout silného týmového ducha, bojovnost a zodpovědnost.

Láska

Setkání s mojí ženou a životní láskou Polinou a touha učinit ji šťastnou se stalo mojí hnací silou a celoživotním cílem. Ona se stala mou oporou, nejlepším přítelem a dobrým rádcem. Vždy mi ukazuje správnou cestu a naučila mě, že nic nepřijde samo a že jen já sám jsem strůjcem svého osudu. Bez ní bych byl méně než poloviční…

Silné vzory v rodině

Kromě mých rodičů a manželky mě silně ovlivnil také můj dědeček, uznávaný inženýr slévárenství. Vždy mi říkal: „Ať už budeš dělat cokoliv, tak si hlavně vyber práci, která tě bude bavit. Když tě bude bavit, tak ji budeš dělat poctivě, srdcem. Práce by tě měla naplňovat, protože, když tě bude naplňovat, bude naplňovat i lidi okolo tebe… a Nelži!“. Věřím, že dědečkovi dělám radost.

Zkušenosti ze zahraničí

Roky 2011 a 2012 jsem měl možnost prožít s rodinou ve Francii. Díky tomu, že můj otec v této zemi žije již více než 8 let, měl jsem možnost poznat každodenní život, hodnoty a přístup k životu poměrně z blízka. Největší dojem na mě udělal důraz na kvalitu ve všech poskytovaných službách – víra v to, že když člověk nabídne kvalitu, lidé ji ocení.

Všechny tyto události a blízké osoby určovaly můj osobní a pracovní vývoj – pomohly zformovat můj dnešní přístup k životu, k práci a k lidem.

  • Jsem člověk, který pracuje srdcem.
  • Jsem člověk, který stále věří, že s poctivostí a upřímností dojdeš nejdál.
  • Jsem člověk, který chce a umí poskytnout kvalitu, která je běžná v nejvyspělejších zemích světa.

Jsem Michal Ševčík.

podpis_webChcete se dozvědět více o mně a mých službách? Kontaktujte mě, prosím…

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Uložit